FINANCOVANIE

Mať vlastnú strechu nad hlavou je iste snom mnohých z nás. A vlastniť rodinný dom býva väčšinou najväčšia životná investícia. Tak ako je dôležité mať vytvorený individuálny projekt presne podľa Vašich požiadaviek, je veľmi dôležitá aj otázka spôsobu financovania výstavby alebo rekonštrukcie Vašej nehnuteľnosti. Od Vašich predstáv k realite vedie často strastiplná cesta hľadania finančných zdrojov a odhadovanie vlastných finančných možností.

Je niekoľko spôsobov ako sa dopracovať k Vášmu snu. Správny postup závisí od konkrétnych podmienok a zámerov klienta. Len profesionálny odborník Vám dokáže poradiť pri optimalizovaní nákladov spojených s bývaním. Napríklad vhodnou kombináciou finančných nástrojov, štátnych subvencií, budovaním aktív a rôznych ďaľších možností.
ProDetail > Financovanie
Katarína Dobšovičová
Certifikovaný finančný sprostredkovateľ
DEUTSCH
ENGLISH
SLOVENSKY
PROFIL
PROJEKT
STAVBA
INTERIÉR A DIZAJN
REFERENCIE
FINANCOVANIE
KONTAKT
Predpokladáme, že Vašim cieľom nieje len nehnuteľnosť postaviť, ale byť finančne stabilný a dlhodobo si ju aj udržať (byť schopný splácať). Práve preto Vám ponúkame služby certifikovaného odborníka, ktorý má skúsenosti na finančnom trhu a vie Vám ušiť finančný plán na mieru.
Nadobudnutie Vašej vysnívanej nehnuteľnosti prostredníctvom úveru je závažný krok v živote človeka. Nechajte si pri tomto rozhodnutí poradiť a ušetriť čas a prípadne starosti.

Aby Vaše bývanie nebolo pre Vás finančnou záťažou, ale hlavne potešením.

COPYRIGHT © MOTION DESIGN s.r.o.